Tėvelių uždodami klausimai

1. Kodėl verta rintktis dziudo sporto šaka, ir kas tai per sportas?

dziudo-trenere

Dziudo – Japonų kovos menas,turintys gilią tradicija ir filosofiją. Dziu – Minkštas, Do – kelias. „Minkštas kelias“.

Dziudo sporto šakoje nenaudojami smūgiai ar kokie nors įrankiai. Tikslas panaudojant varžovo jėgą parverti jį ant nugaros.

Dziudo treniruotėse tobulinime ne tik dziudo technikos veiksmus, bet skiriame dėmesį bendram fiziniui pasirengimui, kritimų ir akrobatikos technikai, laviname ištvermę, reakciją, greitį ir lankstumą. Mokomės ne tik laimėti, bet ir pralaimėti, gerbti save ir kitus bei siekti savo tikslo iki galo.

Taip pat dziudo turi savo moralės kodeksą, kuriuo vadovaujamės ir mes.

Dziudo moralės kodeksas:
draugiškumas, mandagumas, pagarba, savitvarda, kuklumas, draugystė, garbė ir nuoširdumas.

2. Kodėl mes rekomenduojame sporto klubą „Viesulas

dziudo-treneriai-vilniuje

Profesionalumas

Mūsų klube dirba treneriai, pedagogai, turintys aukštąjį universitetinį išsilavinimą, patys buvę aukšto lygio sportininkai, sukaupę didelį patirtį dirbant dziudo ir SAMBO srityse, išauginę nevieną kartą  čempionų: Lietuvos, tarptautinių varžybų nugalėtojus ir prizininkus.

Gera lokacija

Mūsų klubo  sporto bazės yra keliuose mikrorajonuose: Šeškinėje, Viršuliškėse, Naujamiestyje, Antakalnyje, Baltupiuose. Tad galėsite pasirinkti Jums patogią treniruočių vietą ir laiką.

Kaina

Treniruočių kainos svyruoja nuo 30 iki 40€mėnesiui, sportuojant 3 ir daugiau kartų per savaitęsu galimybę pasinaudoti NVŠ krepšeliu ir gauti 15€nuolaidą.

Tęstinumas

Mūsų klube yra mažiukų grupės pradedant nuo 4 metų, taip pat pažengusiųjų ir suaugusiųjų grupės. Sudarome galimybę sportuoti Vilniaus miesto sporto centre, mokytis sporto gimnazijoje. Vaikai dalyvauja varžybose. Vasara kasmet organizuojame dienos stovyklas, turistines išvykas, stovyklą prie jūros, vykstame į tarptautines dziudo stovyklas.

3. Nuo kelių metų galima pradėti vaikui lankyti dziudo treniruotes?

dziudo-treniruotes-vaikams-vilniuje

Nuo 4 metų, bet viskas priklauso ir nuo vaiko. Pradžioje mokome judėjimo pagrindų, akrobatikos ir kritimų technikos, stiprinamos visos raumenų grupės, vaikai žaidžia įvairius žaidimus, kurie moko bendrauti ir bendradarbiauti, laimėti ir pralaimėti, dalyvauti už save ir už komandą. O kartu nuo mažų dienų integruojame ir dziudo pagrindus į treniruotes. Tai leidžia užtikrinti būtiną bendrą fizini aktyvumą su dziudo  prieskoniu. Laikui bėgant treniruotėse laikas skirtas dziudo technikai vis auga ir tai leidžia siekti ir aukštesnių rezultatų šiame kovos mene.

4. Ar dziudosporto šaka tinka mergaitėms ir merginoms ?

dziudo-treniruotes-sportimoje

Taip,dziudo puikiai tinka mergaitėms ir merginoms.

Lankant dziudo treniruotes mergaitė išaugs stipri, pasitikinti savimi, drausminga, tačiau moteriška ir švelni. Bei gebės bet kada apsiginti jeigu to prireiktų.

5. Ar daug traumų dziudo sporte ?

dziudo-vaikams-vilniuje

Nuo pat pirmų dienų vaikai mokomi kritimų technikos, kuri pritaikoma ir gyvenime. Taip pat sportuojame ant specialaus dziudo kilimo – tatamio, kuris yra pritaikytas dziudosporto šakai ir padeda sumažinti traumų tikimybę.