Turininga ir linksma vasara

Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas „Viesulas“  įgyvendindamas projektą „Turininga ir linksma vasara“ šiais metais organizavo tris stovyklas.

   Pirmoje pamainoje dalyvavo 15, antroje 24, trečioje 23 mokiniai. Stovyklos vyko Vilniuje, Vilniaus miesto sporto centro salėje, taip pat turėjome daug išvykų į gamtą ir įvairių pramogų. Iki pietų turėjome fizinio aktyvumo užsiėmimus sporto salėje, po pietų vykome aktyviai leisti laisvalaikį, pramogauti ir mokytis į laipynių, batutų parką, baseiną, keliavome traukiniu į Trakus, apžiūrėjome Trakų pilį, plaukėme laiveliu, maudėmes ežere, aktyviai leidom laiką Vingio parke, važinėjome elektrinaispaspirtukais, išbandėmė lauko treniruoklius ir laipynes.

    Su vyresniais mokiniais antroje pamainoje vykome į turistinį žygį į Molėtus, apsistojome palapinėse Mindūnų kempinge, aplankėme Molėtų abservatorijų.

   Trečioje pamainoje sportavome sporto salėje, vykome į turistinį žygį Aukštadvaryje, plaukėme baidarėmis, aplankėme Velnio duobę, stambiausią Lietuvos ąžuolą (Didijį Gojaus ąžuolą), maudėmės upėje ir ežere, žaidėme tinklinį bei futbolą, pramogavome ir aktyviai leidome laiką laipynių pake, boulinge, žaidėme slėpynes tamsoje pramogų kambaryje.

Socialiai remtiniems ir mokiniams turintiems spec. ugdymosi poreikius stovyklą finansavo VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖ.