SPORTO KLUBAS "VIESULAS"

čia auga čempionai

Kam vaikui dziudo?

dziudo vaikams

   Dziudo tai efektyvi kūno  ir dvasios harmonijos subalansavimo priemonė. Dziudo padeda geriau atskleisti žmogaus galimybes, stiprina sveikatą ir funkcines galias. Treniruotės ugdo ištvermingumą, dėmesingumą, tobulina fizinę būklę ir koordinaciją, padeda sumažinti kasdieninę įtampą ir agresiją, formuoja asmenybę. 

 Plačiau 

Naujienos

dziudo klubas


2018 m. spalio 19 d. Kaune vyko Lietuvos dziudo suagusiųju čempionatas. Svorio kategorijoje iki 66 kg. Eimantas Tukačiauskas užėmė 1 vietą ir Jam suteiktas 1 Danas (juodas diržas).  

Dziudo stovykla vaikams

DZIUDO STOVYKLA VILNIUJE

 Dienos stovykla vaikams birželio mėnesį Vilniuje! Kviečiame vaikus nuo 8 iki 13 metų dalyvauti stovykloje (Birželio 11-16 dienomis) ir pradėti vasarą aktyviai. Dienos tipo stovykloje laukia aktyvus poilsis (stalo žaidimai), kultūrinė veikla (Pažintinės ekskursijos po žymiausius gamtos, architektūros ir kultūros objektus Vilniaus mieste), sportiniai užsiėmimai (savigynos treniruotės, judrieji žaidimai) ir pramogos (boulingas, diskoteka vandens ir batutų parkas). Mūsų tikslas vaikams suteikti galimybę per atostogas praleisti laiką su bendraamžiais ne tik suteikiant galimybę judėti fiziškai, bet kartu ir pasiūlyti galimybę pažinti savo gimtojo miesto kultūrinį, gamtinį ir archeologinį paveldą derinant tai kartu su pramogomis.

STOVYKLOS TIKSLAI:

1. Sudominti kuo daugiau socialiai remtinų ir daugiavaikių šeimų turiningai praleisti laisvalaikį.

2. Skatinti jaunimo fizinį aktyvumą.

3. Atitraukti vaikus nuo socialinių tinklų ir skatinti gyvą bendravimą.

4. Supažindinti jaunimą su Vilniaus geografiniais, architektūriniais ir kultūriniais objektais.

TARPTAUTINĖ DZIUDO STOVYKLA DAUGUOSE

 Kviečiame į stovyklą Dauguose (Alytaus raj.) nuo 2018m. birželio 27d. iki 2018m. liepos 4 dienos. Tai tarptautinė stovykla, kurioje kiekvienais metais susirenka stovyklautojai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Lenkijos, Estijos, Baltarusijos, Moldavijos, Rumunijos ir kitų valstybių. Todėl stovyklautojai turės galimybę ne tik aktyviai leisti laiką, bet ir pažinti kitų valstybių kultūrą per bendras savigynos, dziudo ir imtynių sporto treniruotes, žais judriuosius, lavinamuosius žaidimus sporto salėje ir lauke. Poilsio metu organizuojamas plaukimas plaustais, baidarėmis ir ,,Vikingų valtimi“ Daugų ežere. Visa veikla leis vaikams gyvai bendrauti ir susidraugauti ne tik su savo klubo draugais, bet ir su stovyklos dalyviais iš įvairių miestų ir šalių. O stovyklos pabaigoje vaikai ir paaugliai stiprins savo tarpusavio sutarimo, bendravimo, bendradarbiavimo, atsakomybės, savarankiškumo, tolerantiškumo įgūdžius turistiniame žygyje aplink Daugus, aplankant žymiausius Daugų rajono gamtos, kultūros ir archeologijos paveldo objektus. Galite registruotis jau dabar.

Norėdami apie stovyklą sužinoti daugiau, kreipkitės

el.paštu: treneriai@viesulas.lt    info@dziudo-vilnius.lt

Telefonais: +37065927341; +37067030906; +37061808401