SPORTO KLUBAS "VIESULAS"

čia auga čempionai

Kam vaikui dziudo?

dziudo vaikams

   Dziudo tai efektyvi kūno  ir dvasios harmonijos subalansavimo priemonė. Dziudo padeda geriau atskleisti žmogaus galimybes, stiprina sveikatą ir funkcines galias. Treniruotės ugdo ištvermingumą, dėmesingumą, tobulina fizinę būklę ir koordinaciją, padeda sumažinti kasdieninę įtampą ir agresiją, formuoja asmenybę. 

 Plačiau 

Naujienos

dziudo klubas


2018 m. kovo 23 d. Kaune vyko Lietuvos dziudo jaunimo U – 23 čempionatas. Net 4 mūsų klubo sportininkai tapo čempionais: Aleksandra Kostojanskaja, Darja Dasha Piskunova, Miglė Nemanytė ir Edgaras Lizūnas. Trečiąsias vietas iškovojo: Kostas Butkus, Edvardas Sobolevski ir Darius Rogozha. SVEIKINAME !!!!! 

Dziudo stovykla vaikams

DZIUDO  STOVYKLA VILNIUJE

 Dziudo stovykla vaikams 2018

2018 metų birželio 11-16 dienomis vyko dienos stovykla. Dalyvių amžius nuo 5 iki 13 metų. Stovykla vyko Vilniaus miesto sporto centro salėje, kurioje vaikams buvo pristatoma sveikos mityba ir saugus elgesys vandenyje, sporto salėje bei kelyje. Per savaitę vaikai spėjo aplankyti Vilniaus katedros požymius su gidu ir katedros varpinę. Nukeliauti į Trakus su traukiniu, susipažinti su pilimi ir Trakais, paragauti vietinių kibinų, išsimaudyti ežere ir smagiai grįžti traukiniu į sostinę. Be to, vaikai daug pramogavo, apsilankė boulinge, batutų parke, žaidė stalo futbolą, biliardą, šaškes, šachmatus, komandines estafetes, dalyvavo piešinių konkurse. O paskutinė stovyklos diena buvo ypatinga, po pilnos įspūdžių dienos vyko filmų vakaras, diskoteka su stovyklos Mis ir Misterio rinkimais ir visų stovyklos konkursų apdovanojimais. Tačiau vakaras tuo nesibaigė, stovyklautojai visi kartu nakvojo sporto salėje su miegmaišiais, o ryte per uždarymą  kartu su tėveliais kepė dešreles ant laužo ir dalijosi savo įspūdžiais.

dziudo-stovykla

TARPTAUTINĖ DZIUDO STOVYKLA DAUGUOSE

 

2018 m. birželio 27 – liepos 4 dienomis mūsų klubo sportininkai dalyvavo tarptautinėje treniruočių stovykloje Dauguose, Alytaus rajone. Tai tarptautinė stovykla, kuri organizuojama kiekvieną vasarą jau 27 kartą. Stovykloje dalyvavo jaunimas nuo 12 iki 18 metų. Šiais metais stovykloje dalyvavo daugiau nei 200 stovyklautojų iš visos Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos, Latvijos, Moldavijos, Rumunijos ir Belgijos. Mūsų sportininkai dalyvavo bendrose dziudo treniruotėse, be  to vaikai susipažino su „vikingu valtimi“, kurią galėjo išbandyti Didžiulio ežere ir pasijausti tikrais vikingais, vyko į senuosius krioklius, žaidė judriuosius žaidimus, po visų treniruočių vaikai atsigaivindavo ežere, o po sunkiausių treniruočių ir pirtyje. Visose veiklose mūsų sportininkai dalyvavo kartu su kitų šalių atstovais, taip pažindami kitas kultūras ir tobulindami užsienio kalbos įgūdžius. Pakeliui į stovyklą jaunimas apžiūrėjo Pirčiupių tragedijos vietą ir paminklus.

dziudo-treniruote-vilniuje

VAIKŲ  DZIUDO  STAVYKLA BEIŽIONYSE

2018-liepos 14-21 ir 22-29 dienomis vyko VšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubo „Viesulas“ vaikų sporto stovykla Beižionyse. Skirtingomis datomis stovyklavo vaikai suskirstyti pagal amžių.Vaikai stovykloje aktyviai leido laiką dalyvaudami asmeninėje spartakiadoje (atsispaudimai, atsilenkimai, įv. bėgimai, prisitraukimai, šuolis į tolį ir pan. ) ir komandinėse varžybose (futbolas, krepšinis, rankinis, tinklinis, kvadratas, komandų pristatymas, komandos šūkis, estafetės, proto mūšis ir t.t). Taip pat buvo organizuojami šaškių, šachmatų, stalo futbolo, biliardo, rankų lenkimo bei stalo teniso turnyrai.            Be to, per 8 dienas trukusią stovyklą be rytinių krosų ir mankštų spėjome nužygiuoti iki 5 skirtingų ežerų, aplankyti danielių fermą, pajodinėti poniais, sudalyvauti policijos pristatyme su policijos pareigūno šuns nusikaltėlio sulaikymo demonstracija, apsilankyti laipynių parke „Ąžuolynė“, nusimaudyti pirtyje ir pašaudyti pneumatiniu šautuvu. Po visų veiklų vakarais visi vaikai kartu žiūrėdavo filmus per projektorių, o stovyklos uždarymo metu buvo apdovanoti visų konkursų ir varžybų nugalėtojai prie laužo kartu su vienu iš paskutiniu išbandymu – lobio medžioklė. Po uždarymo vaikai laiką leido diskotekoje.

dziudo-vilniusNorėdami apie stovyklą sužinoti daugiau, kreipkitės

el.paštu: treneriai@viesulas.lt    info@dziudo-vilnius.lt

Telefonais: +37065927341; +37067030906; +37061808401