SPORTO KLUBAS "VIESULAS"

čia auga čempionai

Kam vaikui dziudo?

dziudo vaikams

   Dziudo tai efektyvi kūno  ir dvasios harmonijos subalansavimo priemonė. Dziudo padeda geriau atskleisti žmogaus galimybes, stiprina sveikatą ir funkcines galias. Treniruotės ugdo ištvermingumą, dėmesingumą, tobulina fizinę būklę ir koordinaciją, padeda sumažinti kasdieninę įtampą ir agresiją, formuoja asmenybę. 

 Plačiau 

Naujienos

dziudo klubas


2018 m. kovo 23 d. Kaune vyko Lietuvos dziudo jaunimo U – 23 čempionatas. Net 4 mūsų klubo sportininkai tapo čempionais: Aleksandra Kostojanskaja, Darja Dasha Piskunova, Miglė Nemanytė ir Edgaras Lizūnas. Trečiąsias vietas iškovojo: Kostas Butkus, Edvardas Sobolevski ir Darius Rogozha. SVEIKINAME !!!!! 

Dziudo stovykla vaikams

DZIUDO STOVYKLA VILNIUJE

 

2019 m. vasarą Dziudo ir Imtynių klubas „Viesulas“ organizuoja net keturias poilsio ir sporto stovyklas vaikams ir jaunimui nuo 6 metų! Kiekvienas norintis galės rasti sau tinkamą vasaros praleidimo būdą. Ir rinktis tarp sporto, pramogų, aktyvaus poilsio, pažintinių ekskursijų skirtingose Lietuvos vietose arba net galės visas veiklas derinti tarpusavyje.

Dienos stovykla vaikams birželio mėnesį Vilniuje!

Kviečiame vaikus nuo 5 iki 11 metų dalyvauti stovykloje (Birželio 3-8 dienomis) ir pradėti vasarą aktyviai. Dienos tipo stovykloje laukia aktyvus poilsis (stalo žaidimai, proto mūšis, komandinės užduotys), kultūrinė veikla (kelionė traukiniu į Trakus ir ekskursija Trakų pilyje), sportiniai užsiėmimai (savigynos treniruotės, judrieji žaidimai) ir pramogos (boulingas, batutų parkas, apsilankymas kino teatre).  Paskutinį stovyklos vakarą vyks uždaromasis renginys, diskoteka, filmų vakaras ir visi norintys galės nakvoti sporto salėje su miegmaišiais.

Stovyklos kaina dziudo klubo „Viesulas“ nariams – 85€. Broliams ir seserims po 80€. Stovyklas kaina ne klubo nariams – 95€.

Dienos stovykla birželio mėnesį Vilniuje su išvyką į Aukštadvarį!

Kviečiame vaikus nuo 11 iki 15 metų dalyvauti stovykloje (Birželio 10-15 dienomis) ir pradėti vasarą aktyviai. Dienos tipo stovykloje laukia aktyvus poilsis (stalo žaidimai, proto mūšis, komandinės užduotys), sportiniai užsiėmimai (savigynos treniruotės, judrieji žaidimai) ir pramogos (boulingas arba batutų parkas. Bei trijų dienų išvyką į sodybą Aukštadvaryje. Kur laukia plaukimas baidarėmis, apsilankymas laipynių parke, futbolas, tinklinis, pirtis ir kitos veiklos

Stovyklos kaina dziudo klubo „Viesulas“ nariams – 95 €. Broliams ir seserims po 90 €.

Stovyklas kaina ne klubo nariams – 105 €.

   Tarptautinė dziudo stovykla Dauguose

Kviečiame į tarptautinę dziudo stovyklą Dauguose (Alytaus raj.) nuo 2019 m. liepos 1d. iki 2019 m. liepos 6 dienos. Stovyklautojai turės galimybę ne tik aktyviai leisti laiką, bet ir pažinti kitų valstybių kultūrą per bendras dziudo treniruotes, žais judriuosius, lavinamuosius žaidimus sporto salėje ir lauke. Poilsio metu organizuojamas plaukimas ,,Vikingų valtimi“ Daugų ežere, pramogos ant vandens batutų Daugų saloje, pirtis, krioklių bei istorinių vietų aplankymas. Visa veikla leis vaikams gyvai bendrauti ir susidraugauti ne tik su savo klubo draugais, bet ir su stovyklos dalyviais iš įvairių miestų ir šalių.

Stovyklos kaina klubo nariams 150 eu (maitinimas, pramogos, nakvynė, kelionė)

Sporto ir poilsio stovykla prie jūros Smiltynėje   

Kviečiame vaikus nuo 8 iki 15 metų į stovyklą Smiltynėje (Klaipėda) nuo 2019 m. liepos  8 d. iki 2019 m. liepos 15 dienos. Stovyklautojai 8 dienas gyvens, sportuos ir ilsėsis prie Baltijos jūros Kuršių Nerijoje. Be aktyvaus laisvalaikio stovyklos dalyviai aplankys delfinariumą ir Lietuvos jūrų muziejų, kruizinių laivų terminalą, Klaipėdos pilies muziejų, galės apžiūrėti molą, išbandys naująją ir senąją perkėlas. Be to, visi dalyviai bus padalinti į komandas ir varžysis komandinėse estafetėse, vykdys užduotis, dalyvaus proto mūšyje. Vykdys kitas užduotis, o stovykos pabaigoje apdovanosime šauniausią komandą.

Stovyklos kaina dziudo klubo „Viesulas“ nariams – 185€. Broliams ir seserims po 180€. Stovyklas kaina ne klubo nariams – 195€.

Galite registruotis jau dabar. Norėdami apie stovyklą sužinoti daugiau, kreipkitės el.paštu: treneriai@viesulas.lt arba telefonais: +37065927341; +37067030906; +37061808401