SPORTO KLUBAS "VIESULAS"

čia auga čempionai

Kam vaikui dziudo?

dziudo vaikams

   Dziudo tai efektyvi kūno  ir dvasios harmonijos subalansavimo priemonė. Dziudo padeda geriau atskleisti žmogaus galimybes, stiprina sveikatą ir funkcines galias. Treniruotės ugdo ištvermingumą, dėmesingumą, tobulina fizinę būklę ir koordinaciją, padeda sumažinti kasdieninę įtampą ir agresiją, formuoja asmenybę. 

 Plačiau 

Naujienos

dziudo klubas


2018 m. kovo 23 d. Kaune vyko Lietuvos dziudo jaunimo U – 23 čempionatas. Net 4 mūsų klubo sportininkai tapo čempionais: Aleksandra Kostojanskaja, Darja Dasha Piskunova, Miglė Nemanytė ir Edgaras Lizūnas. Trečiąsias vietas iškovojo: Kostas Butkus, Edvardas Sobolevski ir Darius Rogozha. SVEIKINAME !!!!! 

Komanda

 Klubo "Viesulas" kolektyvas yra jaunas, žinantis ko nori, siekiantis savo tikslų, per daugelį treniruočių  metų sukaupęs didelę patirtį. Mūsų klubo kolektyvas stengiasi pritraukti ir sudominti kuo daugiau jaunimo tam kad laisvalaikio praleidimo būdas būtų aktyvus ir prasmingas, sportuodami jie išeikvotų energiją siekdami rezultatų.  Motyvuojame jaunus žmones rinktis sportą, kadangi tai tobulina kūną, reikalauja daug valios ir pastangų,  todėl atsiranda vidinė ramybė ir tvirtumas. Ypatingą dėmesį skiriame vaikams bei paaugliams. Vaikai – tarytum medžiaga, iš kurios galima pagaminti tvirtą asmenybę. Pradėjęs nuo  mažens eiti nelengvu, tačiau teisingu keliu, mažas vaikas gali išaugti stipria bei dora asmenybe ir mūsų tikslas yra nukreipti jį būtent tuo taku. Paauglystė yra žymiai sudėtingesnis laikotarpis, kai asmenybė pradeda tvirtėti, todėl labai svarbu yra neleisti paaugliui pasirinkti lengvesnio, įvairių pagundų bei žalingų įpročių kelio, mokėti pačiam daryti teisingus sprendimus bei prisiimti atsakomybę už savo veiksmus.

Šiuo metu klube dirba profesionalūs treneriai, kurie nuolatos tobulinasi ir kelia savo kvalifikaciją  Vilniaus pedagoginio universiteto, Kauno kūno kultūros universiteto ir kitų kompetentingų organizacijų ir institucijų organizuojamuose kursuose bei seminaruose. 

 Esame  supratingi, todėl visada mielai darome nuolaidas socialiai remtiniems žmonėms, keliems sportuojantiems tos pačios šeimos nariams.