SPORTO KLUBAS "VIESULAS"

čia auga čempionai

Kam vaikui dziudo?

dziudo vaikams

   Dziudo tai efektyvi kūno  ir dvasios harmonijos subalansavimo priemonė. Dziudo padeda geriau atskleisti žmogaus galimybes, stiprina sveikatą ir funkcines galias. Treniruotės ugdo ištvermingumą, dėmesingumą, tobulina fizinę būklę ir koordinaciją, padeda sumažinti kasdieninę įtampą ir agresiją, formuoja asmenybę. 

 Plačiau 

Naujienos

dziudo klubas


2018 m. kovo 23 d. Kaune vyko Lietuvos dziudo jaunimo U – 23 čempionatas. Net 4 mūsų klubo sportininkai tapo čempionais: Aleksandra Kostojanskaja, Darja Dasha Piskunova, Miglė Nemanytė ir Edgaras Lizūnas. Trečiąsias vietas iškovojo: Kostas Butkus, Edvardas Sobolevski ir Darius Rogozha. SVEIKINAME !!!!! 

Laisvalaikis su Sporto Klubu"VIESULAS"

 Kasmetinis vaikų ir tėvų plaukimas baidarėmis

Kiekvienais metais liepos mėnesį, jauni sportininkai kartu su tėvais kartu,visą savaitgalį pramogauja kaimo sodyboje, plaukia baidarėmis Širvintos upe. Linksmai leidžia laiką žaisdami futbola, tinlinį, dažasvydį. Toks bendras laisvalaikio praleidimas stiprina sportininkų kaip vienos komandos ryšį.

dziudo stovykla

                                                          Sporto stovyklos

 Moksleivių vasaros stovyklos tai puikus pasirinkimas gerai praleisti laiką su bendraamžiais. Sporto klubas "Viesulas" organizuoja kiekvienais metais vasaros stovyklas nuo 7 iki 17 metų amžiaus sportininkams. Niekas negali atstoti vasaros stovyklos įspūdžių. Svarbiausia - nauji draugai, smagūs renginiai ir šilta vasariška tarpusavio atmosfera. Mūsų jauni, energingi ir pilni išmonės vadovai per vieną pamainą vaikams tampa draugais, vyresniais broliais, seserimis, antrais tėveliais.Vaikai bus vežami iš Vilniaus stovyklos pirmosios dienos rytą ir parvežami paskutinės stovyklos dienos pavakare,

                       Sporto stovykla jauniems sportininkams Giruliuose prie jūros 

   Šią stovyklą labai mėgsta jaunieji sportininkai, čia vaikai gali ne tik mankštintis erdviame stovyklos sporto aikštyne, bet ir praplėsti kūrybinį akiratį,Numatyta daug įvairių ekskursijų, kurias mūsų stovykloje vaikai pasirenka patys.Kasdien vaikai pramogauja prie jūros.Vaikų laukia puiki vasaros nuotaika, jauni ir aktyvūs vadovai, daug pramogų ir draugiška atmosfera.  

dziudo stovykla vaikams


                      Dziudo-Sporto stovykla sportininkams Dauguose, Alytaus raj.

 Katru su dziudo meistrais ir sportininkais iš Europos ir Japonijos stovyklos metu su vaikais užsiims patyrę sporto instruktoriai, vaikai gaus bendrą fizinį pasiruošimą, pramoks savigynos veiksmų technikos , dalyvaus estafetėse, žais futbolą bei kitaip aktyviai ilsėsis. Be sporto renginių vaikų laukia puiki vasaros nuotaika, daug pramogų tame tarpe vakarinės diskotekos.Vaikai stovykloje gyvena 3-4-5-6 vietų kambariuose. Dušai ir WC koridoriuose. Stovykloje vaikai bus prižiūrimi kiaurą parą (10 vaikų-1 atsakingas vadovas). Stovykloje bus medicininė priežiūra.

dziudo vaikams